Plastové zatrávňovače

situácia pred montážou plastových zatrávňovačov série N
Pred montážou plastových zatrávňovačov séria N
parkovisko s príjazdovou cestou pred chatou po montáži plastových zatrávňovačov série N
Po montáži plastových zatrávňovačov séria N
Montáž zatrávňovačov

VIDEONÁVOD

V tomto detailnom videonávode si môžete pozrieť ako na montáž plastových zatrávňovačov, ktoré predstavujú efektívne a estetické riešenie pre Vaše parkovisko, stojisko koní, alebo príjazdovú cestu. Toto video Vás krok za krokom prevedie celým procesom montáže plastových zatrávňovačov od začiatku až do konca, čím zabezpečíte, že Vaša realizácia bude hladká a bez problémov. Video je všeobecný návod na svojpomocnú montáž zatrávňovačov rôznych značiek. Pridajte sa k nám a zistite, ako môžete s pomocou plastových zatrávňovačov premeniť svoje vonkajšie priestory na funkčné a vizuálne príťažlivé miesta.

Montáž zatrávňovačov

Montáž

V prípade, že máte záujem o plastové zatrávňovače z našej ponuky, avšak máte obavu či ich správne namontujete, vieme Vám poskytnúť odborné poradenstvo pri montáži svojpomocne a taktiež ponúkame aj službu montáže zatrávňovačov cez našich partnerov. 

V prípade, že máte záujem aj o montáž neváhajte nás kontaktovať na e-mailom alebo telefonicky. Budeme potrebovať informácie o Vašom projekte, aby sme vedeli navrhnúť to najlepšie a najlacnejšie riešenie pre Vás. Montážne firmy nie sú naši zamestnanci avšak sú to zručný živnostníci a firmy s dlhoročnou praxou v stavebníctve. 

Kontakt pre montáž: 

Ján Kováč – GSM: 0918 460 335, 0918 956 540

Mail: info@plastovezatravnovace.sk

 

Spevnenie dvora Nitra

Stojisko koní a dobytka Voderady

Spevnenie dvora pri rodinnom dome

Prístupová cesta a parkovisko pred chatou

Prístupová cesta a parkovisko pred halou

Prístupová cesta a parkovisko pred firmou

Spevnenie plôch v záhrade