Plastové zatrávňovače

Dokumenty na stiahnutie

Vážení zákazníci a projektanti,

s radosťou vám poskytujeme prístup k našim dokumentom potrebným pre návrh a realizáciu projektov s použitím plastových zatravňovačov. Naše zatravňovače sú ideálnym riešením pre stabilizáciu povrchov a vytváranie zelených parkovacích plôch a prístupových ciest, ktoré zároveň umožňujú prirodzený rast trávy a efektívnu drenáž vody.

Pre Stiahnutie:

  1. Technické listy produktov – Obsahujú podrobné informácie o rozmeroch, materiáloch, nosnosti a inštrukcie pre inštaláciu plastových zatravňovačov.

  2. Certifikáty a testy – Dokumenty potvrdzujúce kvalitu a odolnosť našich produktov podľa európskych noriem a štandardov.

  3. Montážne návody – Podrobné postupy a tipy pre správnu inštaláciu zatravňovačov, vrátane informácií o potrebnej príprave povrchu a o údržbe po inštalácii.

  4. 3D modely a CAD súbory – K dispozícii pre projektantov, aby mohli ľahko integrovať naše zatravňovače do svojich digitálnych plánov a vizualizácií. 

  5. Referenčné projekty – Príklady úspešne realizovaných projektov s našimi plastovými zatravňovačmi, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia pre vaše návrhy. Vid realizácie v hornej lište na našom e-shope tu: Realizácie

  6. Cenník – Aktuálne ceny produktov vrátane objemových zliav a špeciálnych ponúk pre veľké projekty.

  7. Objednávkový formulár – Jednoduchý spôsob, ako si objednať potrebné množstvo zatravňovačov priamo u nás, s možnosťou požiadať o individuálnu ponuku.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek na špeciálne konzultácie neváhajte kontaktovať nášho technického poradcu alebo obchodné oddelenie. Sme tu, aby sme vám pomohli s realizáciou vašich projektov na najvyššej úrovni.

Ďakujeme za váš záujem o naše produkty a tešíme sa na vašu spätnú väzbu a úspešnú spoluprácu.

S pozdravom,

Ján Kováč

manažér

ELITCargo s.r.o,

Plastové zatrávňovače

TL N50 PRO
TL N50
TL N50 PLUS
TL N40 PRO
TL N40
TL N40 PLUS
TL N30
TL N50 PLUS
Montážny návod
TL Multigravel
Multigravel opis
Multigravel rez
Séria N opis
Séria N rez
Balenie
Certifikát